Balustrady są nieodzownym elementem każdych schodów, balkonów, tarasów, a nawet wiaduktów i mostów. Ich podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości. Poza tym spełniają funkcję ozdobną. Nasze konstrukcje balustrad zapewniają przeniesienie sił poziomych i spełniają wytyczne dotyczące obciążeń technologicznych i montażowych. Dzięki zastosowaniu się do szczegółowych warunków technicznych budynków nasze produkty są bezpieczne dla ich użytkowników. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań po to, aby każdy mógł szybko i bez problemów poradzić sobie z montażem naszych balustrad. Nasi specjaliści z chęcią pomogą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, aby można było dokonać najtrafniejszego i szybkiego zakupu.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Metal jest powszechnie stosowanym materiałem, zwłaszcza do budowy konstrukcji, które mają być bardzo wytrzymałe. Z tego powodu tworzymy balustrady ze stali nierdzewnej. Ich wyjątkowa odporność na różnego rodzaju substancje i czynniki atmosferyczne sprawia, że świetnie sprawdzają się w środku, jak i na zewnątrz budynków. Ponadto charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną. Ich funkcjonalność i niesamowity efekt estetyczny sprawiają, że najlepsi architekci i projektanci nie wyobrażają sobie bez nich swoich aranżacji. Balustrady wykonane z tego rodzaju materiału są łatwe w utrzymaniu czystości. Są odporne nawet na najbardziej silne chemikalia. Odpowiednio wykonana i zamontowana balustrada potrafi odmienić każdy budynek.

Balustrady balkonowe

Tarasy i balkony to miejsca, gdzie chętnie spędzamy swój wolny czas. Korzystają z nich dzieci, jak i osoby starsze czy też zwierzęta domowe, dlatego warto zadbać o ich profesjonalne zabezpieczenie. W naszej ofercie dostępne są balustrady balkonowe, które wykonano z najbardziej wytrzymałych materiałów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Z precyzją wykonujemy każdy element, aby we właściwy sposób spełnią swoją funkcję. Z naszej bogatej oferty z łatwością można wybrać taką balustradę, która będzie pasowała do stylu, w jakim wykończono dom i podłogę balkonu lub tarasu. W zależności od indywidualnych preferencji można zdecydować się na poręcz połączoną z taflą szkła lub drewna. To ponadczasowe rozwiązanie wpasuje się doskonale w charakter niejednego domu.

Balustrady schodowe

W najnowocześniejszych aranżacjach balustrady schodowe poza istotnymi aspektami bezpieczeństwa powinny posiadać niecodzienny wygląd. W połączeniu z drewnem czy szkłem sprawią, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie bardziej przestronnego i oświetlonego. Nasze balustrady idealnie nadają się do schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Są ich niesamowitą ozdobą, za pomocą której można stworzyć niepowtarzalny charakter. Poza korzyściami wizualnymi posiadają bardzo praktyczne zalety - są bardzo odporne na wszelkie niekorzystne czynniki, dlatego należą do jednorazowych inwestycji. Ich nieskazitelnym wyglądem można cieszyć się przez wiele lat.