Poręcze idealne do każdego wnętrza

Oferujemy trwałe, estetyczne i łatwe w montażu poręcze ścienne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej w wykończeniu polerowanym (lustro) lub satynowanym (mat). Ze względu na rodzaj materiału z jakiego są wykonane, ich estetyczny, minimalistyczny i modernistyczny wygląd nadają się zarówno na zewnątrz budynku, gdzie nie ulegają działaniom warunkom atmosferycznym, jak i do wewnątrz, gdzie stanowią dopełnienie aranżacji klatki schodowej jako ważny element ergonomiczny.

Dodatkowo nasze poręcze łączymy z drewnem (dąb, jesion, buk). Drewno jest wyszlifowane, przygotowane do malowania. Standardowo poręcze dostępne są w przekroju okrągłym z rury o średnicy fi 42,4 mm oraz kwadratowym 40×40 mm. Poręcze wykonujemy na dowolną długość dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Poręcze wykonane są na gotowo tzn. po stronie klienta jest tylko przyłożyć poręcz ścienną do ściany zaznaczyć i wywiercić otwory montażowe i zamocować poręcz. Ponieważ nie wiemy jakie jest podłoże na którym poręcz ścienna będzie osadzona standardowo zakładamy, że jest to ściana wykonana metodą murowaną, więc dokładamy do zestawu śruby montażowe typu kołek pcv + wkręt mocujący, jest on dopasowany średnicą do otworów wykonanych w kryzie metalowej przylegającej do ściany. Po zamocowaniu poręczy należy nasunąć rozetę maskującą śruby. Rozeta jest spasowana z kryzą montażową tak aby po jej wciśnięciu nie odstawała.

Istnieje możliwość wykonania dowolnego wydłużenia odległości kryzy montażowej od ściany do poręczy ściennej. W przypadku gdyby było ocieplenie na ścianie, na której chcemy zamocować poręcz ścienną możemy wydłużyć rurkę fi 16, która jest łącznikiem kryzy montażowej z poręczą o dowolną długość – jest to opcja dodatkowo płatna. Istnieje możliwość w przypadku poręczy wykonanych z rury fi 42,4 zakończyć poręcz zaślepką płaską inaczej jak jest to w standardzie zaślepką półokrągłą (należy to zaznaczyć w zamówieniu) nie jest to opcja płatna dodatkowo tylko standard.

Poręcze ścienne malowane proszkowo

W naszej ofercie znajdują się również poręcze ze stali nierdzewnej malowane proszkowo. Produkty te dostępne są w trzech kolorach: czarnym, białym oraz grafitowym. W zależności od potrzeb, można wybrać wariant dopasowany do stylu danego wnętrza. Oczywiście w razie potrzeby służymy pomocą i fachowym doradztwem w kwestii doboru najlepszego rozwiązania.

Gotowe poręcze do samodzielnego montażu można samemu zamówić w naszym sklepie chrom-system.pl po naciśnięciu przycisku znajdującego się poniżej:

Poręcze ścienne