Nasza firma specjalizuje się w realizacji różnych projektów. Należą do nich między innymi schody wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów nasze produkty charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Wszystkie schody powstają pod kontrolą ekspertów, którzy korzystają z profesjonalnych narzędzi i urządzeń, co zapewnia dokładność wykonania każdej części. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwala nam wciąż zwiększać zakres naszych usług, jak i podnosić jakość naszych produktów.

Schody metalowe

Gwarancją wytrzymałości i niepowtarzalnego designu są schody metalowe. W przemyśle budowniczym stal została szczególnie doceniona. Jej wyjątkowe właściwości pozwalają stworzyć stabilne i niepowtarzalne schody. Wykazuje ona dużą elastyczność i sprężystość. Z łatwością można dokonywać w niej różnych obróbek. Ponadto posiada metaliczny połysk, który nadaje wnętrzom modernistycznego stylu. Warto pamiętać, że tego typu schody są znacznie lżejsze od innych, a ich wykonanie jest szybkie i mało kłopotliwe. Można dowolnie dostosować ich wielkość i kształt do gabarytów pomieszczenia, co stwarza większe możliwości aranżacji przestrzeni. Stopnie także można wykończyć według własnych upodobań. W połączeniu z drewnem wyglądają nowocześnie i elegancko.

Schody metalowe ażurowe

Inspirując się nowoczesnymi rozwiązaniami tworzymy schody metalowe ażurowe. Charakteryzują się one brakiem podstopnic, czyli pionowych elementów pod stopniami.
Ich niewątpliwym atutem jest wytrzymałość w połączeniu z niesamowitą lekkością. Dzięki zastosowaniu metalu, który należy do bardzo plastycznych materiałów, można łatwo wykonać dowolny kształt konstrukcji. Idealne skomponują się z rożnymi stylami wystroju np. stylem retro czy nowoczesnym. Jedną z najważniejszych cech schodów ażurowych jest możliwość przepuszczania dużej ilości światła. Z tego powodu często montowane są w niedużych pomieszczeniach. Każdy może dowolnie je zaaranżować i stworzyć ich niepowtarzalny charakter.

Schody ze stali nierdzewnej

Materiał, z którego zostaną wykonane schody zadecyduje o ich trwałości, dlatego lepiej zainwestować w ten najlepszy. Kierując się potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów postawiliśmy tworzyć schody ze stali nierdzewnej. Dzięki temu wiemy, że osoby, które nam zaufały będą przez długie lata korzystać z wybranego u nas produktu. Nadają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Poprzez swoje specjalne właściwości idealnie sprawdzą się w niekorzystnych i często zmieniających się warunkach atmosferycznych. Są bardzo odporne na korozję, dlatego zawsze będą dobrze się prezentowały. Nie wymagają specjalistycznych czynności, które miałyby je dodatkowo zabezpieczać przed uszkodzeniami. Ponadto z łatwością można utrzymać je w czystości.